Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHERESTEA RASINOASE

Număr anunț
DA20431983
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
Cod CPV
03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642,86 RON
Valoare atribuită
642,86 RON
Data publicării
23.05.2018 16:14
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

642,86 RON

din 642,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.