Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale birotica pentru UIP proiect SMIS 319060

Număr anunț
DA36265877
Autoritate contractantă
R.N.P. Administratia Parcului National Cozia R.A. (CUI 25631538)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
948,91 RON
Data publicării
07.08.2024 14:30
Data finalizării
08.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

948,91 RON