Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELF EVOLUTION SXR 5W30 1L,ELF EVOLUTION SXR 5W30 4L,ULEI CASTROL EDGE 5W30 5L LL,ADBLUE SOLUTIE 20L

Număr anunț
DA20423746
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "A.D.GHICA" TELEORMAN (CUI 4567874)
Furnizor / câștigător
TOTAL AUTO COM SRL (CUI RO16148560)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.747,89 RON
Valoare atribuită
1.747,89 RON
Data publicării
23.05.2018 11:22
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.747,89 RON

din 1.747,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.