Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,4% sub estimat
consumabile medicale
- Număr anunț
- DA20428690
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Baraolt (CUI 4404320)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.126 RON
- Valoare atribuită
- 998 RON 11,4% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2018 13:58
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
998 RON
din 1.126 RON estimat
11,4%
Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 128 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.