Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,3% sub estimat
VACUTAINER /VACUTAINERE BIOCHIMIE 6 ML, cu Clot Activator,dop rosu,PLUSJECT(13 *100mm – din sticla)
- Număr anunț
- DA20431813
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.472 RON
- Valoare atribuită
- 5.184 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2018 15:59
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.184 RON
din 5.472 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 288 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.