Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare drumuri cu material pietros

Număr anunț
DA20429499
Autoritate contractantă
Comuna Draganesti-Vlasca (CUI 5296560)
Furnizor / câștigător
EUROGES HOLDING SRL (CUI 21865056)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.716,25 RON
Valoare atribuită
24.716,25 RON
Data publicării
23.05.2018 14:25
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.716,25 RON

din 24.716,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.