Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE ALIMENTE

Număr anunț
DA20431894
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 9 (CUI 29345440)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.884,68 RON
Valoare atribuită
2.884,68 RON
Data publicării
23.05.2018 16:06
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 16:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.884,68 RON

din 2.884,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.