Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cump.dir.

Număr anunț
DA20413934
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii HOFEHERKE cu Program Prelungit (CUI 16037812)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15331100-8 · Legume proaspete sau congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,30 RON
Valoare atribuită
718,92 RON
Data publicării
22.05.2018 13:55
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

718,92 RON

din 705,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.