Ofertă acceptată Cumpărare directă

UNT COVALACT 200gr

Număr anunț
DA20433476
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 133 (CUI 4283899)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,48 RON
Valoare atribuită
528,48 RON
Data publicării
24.05.2018 08:43
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528,48 RON

din 528,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.