Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ciocolată Poiana Lapte 90 g

Număr anunț
DA20420388
Autoritate contractantă
C.F. SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA (CUI 23913214)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15842100-3 · Ciocolata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591,30 RON
Valoare atribuită
591,30 RON
Data publicării
23.05.2018 09:30
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

591,30 RON

din 591,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.