Ofertă acceptată Cumpărare directă

FIR trimmy 2.7

Număr anunț
DA20433007
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M.01585 Alba (CUI 4563260)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
593,70 RON
Valoare atribuită
593,70 RON
Data publicării
24.05.2018 08:11
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

593,70 RON

din 593,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.