Ofertă acceptată Cumpărare directă

fier ob *6

Număr anunț
DA20431045
Autoritate contractantă
COMUNA TUPILATI (PRIMARIA TUPILATI) (CUI 2613125)
Furnizor / câștigător
PIN IMPEX SRL (CUI 7031098)
Cod CPV
45421160-3 · Lucrari de fierarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,45 RON
Valoare atribuită
175,45 RON
Data publicării
23.05.2018 15:20
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,45 RON

din 175,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.