Ofertă refuzată Cumpărare directă

DLP 50X105 ALB, 2M

Număr anunț
DA20428260
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
LUMELECTRIC-INSTAL SRL (CUI RO14354334)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.225,92 RON
Valoare finală
1.248 RON
Data publicării
23.05.2018 13:45
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.