Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DLP PERETE DESP. H35/50, 2m
- Număr anunț
- DA20428120
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- LUMELECTRIC-INSTAL SRL (CUI RO14354334)
- Cod CPV
- 31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 456,96 RON
- Valoare finală
- 460,80 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 13:40
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.