Ofertă acceptată Cumpărare directă

„Serviciu operator autorizat RSVTI- ISCIR ” DGASPC Gorj

Număr anunț
DA20402421
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
BRALLCON PROIECT SRL (CUI 26831097)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.956 RON
Valoare atribuită
4.956 RON
Data publicării
21.05.2018 15:31
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 16:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.956 RON

din 4.956 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.