Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANTALON ABYDOS

Număr anunț
DA20436680
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL (CUI 4605528)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
18234000-8 · Pantaloni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.168,05 RON
Valoare atribuită
20.168,05 RON
Data publicării
24.05.2018 10:40
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.168,05 RON

din 20.168,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.