Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRENING GIVOVA

Număr anunț
DA20433539
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL (CUI 27908920)
Furnizor / câștigător
BUSI SRL (CUI RO4488053)
Cod CPV
18412000-0 · Imbracaminte sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890 RON
Valoare atribuită
1.890 RON
Data publicării
24.05.2018 08:46
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890 RON

din 1.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.