Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE PT LAMINAT

Număr anunț
DA20431628
Autoritate contractantă
Clubul Copiilor Petrila (CUI 29002441)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
30192500-6 · Folii transparente pentru retroproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,72 RON
Valoare atribuită
117,72 RON
Data publicării
23.05.2018 15:49
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 16:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,72 RON

din 117,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.