Atribuită Cumpărare directă

materiale de constructii divers

Număr anunț
DA36266849
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "Inv. ION MATEESCU'' (CUI 29011938)
Furnizor / câștigător
ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
876,47 RON
Data publicării
07.08.2024 14:30
Data finalizării
08.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

876,47 RON