Ofertă refuzată Cumpărare directă

CAPAC INTERVAL

Număr anunț
DA20382989
Autoritate contractantă
COMUNA LOVRIN (CUI 4914116)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.204,63 RON
Valoare finală
9.204,63 RON
Data publicării
18.05.2018 10:33
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.