Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIBLIORAFT PLASTIFIAT NOKI A4 - cotor 50mm si cotor 75mm

Număr anunț
DA20433701
Autoritate contractantă
COMUNA VICTORIA (CUI 4540305)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120 RON
Valoare atribuită
159,20 RON
Data publicării
24.05.2018 08:53
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,20 RON

din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.