Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4 ABSOLUT PAPER, 80GR

Număr anunț
DA20423183
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489,72 RON
Valoare atribuită
489,72 RON
Data publicării
23.05.2018 11:04
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489,72 RON

din 489,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.