Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse de birotica

Număr anunț
DA20403661
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala nr. 12 (CUI 29093822)
Furnizor / câștigător
ALIAL S.R.L. (CUI RO9480697)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,08 RON
Valoare atribuită
689,08 RON
Data publicării
22.05.2018 07:51
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 18:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,08 RON

din 689,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.