Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Servicii de arhitectura pentru spatii exterioare
- Număr anunț
- DA20437037
- Autoritate contractantă
- COMUNA RECEA (CUI 3627757)
- Furnizor / câștigător
- AEDILIS PROIECT SRL (CUI RO16927071)
- Cod CPV
- 71222000-0 · Servicii de arhitectura pentru spatii exterioare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.422,72 RON
- Valoare atribuită
- 14.400 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 24.05.2018 10:51
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.400 RON
din 14.422,72 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 22,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.