Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOTOPOMPA DE APA SEMI MURDARA HONDA WB20XT
- Număr anunț
- DA20431605
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI RO9710087)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42122000-0 · Pompe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.703,53 RON
- Valoare atribuită
- 1.703,53 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 15:47
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 06:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.703,53 RON
din 1.703,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro