Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET 6 PAHARE APA 425CC 41536 ALLEGRA
- Număr anunț
- DA20431955
- Autoritate contractantă
- Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39221123-5 · Pahare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,60 RON
- Valoare atribuită
- 107,60 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 16:12
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 16:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,60 RON
din 107,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro