Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Foisor din poliratan cu acoperis Alb-crem 3 x 4 m
- Număr anunț
- DA20430170
- Autoritate contractantă
- ORASUL DABULENI (CUI 5002029)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
- Cod CPV
- 39522100-8 · Prelate, copertine si storuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.074,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.074,08 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 14:49
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.074,08 RON
din 1.074,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro