Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marcaje rutiere

Număr anunț
DA20428526
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
FEROVIA INSTALATII SRL (CUI RO33079184)
Cod CPV
45233221-4 · Lucrari de marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350.925,90 RON
Valoare atribuită
350.925,90 RON
Data publicării
23.05.2018 13:53
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350.925,90 RON

din 350.925,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.