Ofertă acceptată Cumpărare directă

PTh+DTAC+DAA-Reabilitare si modernizare anexa scoala

Număr anunț
DA20425215
Autoritate contractantă
COMUNA MATASARU (CUI 4449437)
Furnizor / câștigător
PRIMAVERA URBAN CONSULTING S.R.L. (CUI RO33845338)
Cod CPV
71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
23.05.2018 12:07
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.