Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SACI MENAJERI 35L, 60 L , PUNGI 1KG, 2 KG, 3KG pentru Centrul Maternal Roșiorii de Vede
- Număr anunț
- DA20434880
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
- Cod CPV
- 39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20,32 RON
- Valoare atribuită
- 20,32 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 09:39
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20,32 RON
din 20,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro