Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale promotionale ptr Ziua Eroilor si 17.05.2018 si Ziua internationala a Copilului 01.06.2018

Număr anunț
DA20423796
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI CODLEA (CUI 4777116)
Furnizor / câștigător
FLY-FOX SRL (CUI RO20359131)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.398,32 RON
Valoare atribuită
1.398,32 RON
Data publicării
23.05.2018 11:23
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.398,32 RON

din 1.398,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.