Ofertă acceptată Cumpărare directă

Infinity Staining Kit-Kit colorare hematoxilina eozina

Număr anunț
DA20412564
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
Cod CPV
24224000-0 · Substante colorante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.700 RON
Valoare atribuită
26.700 RON
Data publicării
22.05.2018 13:09
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 16:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.700 RON

din 26.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.