Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci menaj HDPE 35L 50 buc/rola

Număr anunț
DA20439024
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,92 RON
Valoare atribuită
15,92 RON
Data publicării
24.05.2018 11:56
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15,92 RON

din 15,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.