Acasă · Licitații
· Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta office-Primaria orasului Ciacova, judetul Timis.
- Număr anunț
- DA20438617
- Autoritate contractantă
- Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
- Furnizor / câștigător
- ALIAL S.R.L. (CUI RO9480697)
- Cod CPV
- 48624000-8 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 936,97 RON
- Valoare atribuită
- 936,97 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 11:43
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
936,97 RON
din 936,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro