Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 25,0% sub estimat

Extindere retea de canalizare in localitatea Haieu

Număr anunț
DA20438082
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Furnizor / câștigător
BAUZONE SRL (CUI 37888129)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.000 RON
Valoare atribuită
300.000 RON 25,0% sub estimat
Data publicării
24.05.2018 11:25
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300.000 RON

din 400.000 RON estimat 25,0%

Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 100.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.