Atribuită Cumpărare directă

Scarita afumata

Număr anunț
DA36267281
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
Furnizor / câștigător
SUPERSTAR COM SRL (CUI 5020823)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
462,42 RON
Data publicării
07.08.2024 14:30
Data finalizării
09.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,42 RON