Atribuită Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII ARTISTICE - THE MOTANS - MR.JUVE - SHONDY

Număr anunț
DA36267299
Autoritate contractantă
Oras Teius (CUI 4561960)
Furnizor / câștigător
DOG MUSIC B.P.M. SRL (CUI 30274415)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
98.544 RON
Data publicării
07.08.2024 14:30
Data finalizării
08.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98.544 RON