Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie

Număr anunț
DA20424727
Autoritate contractantă
COMUNA CHIOJDENI (PRIMARIA COMUNEI CHIOJDENI) (CUI 4350769)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,43 RON
Valoare atribuită
107,43 RON
Data publicării
23.05.2018 11:51
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,43 RON

din 107,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.