Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foarfeca birou

Număr anunț
DA20426003
Autoritate contractantă
A.P.I.A-CENTRUL JUDETEAN IALOMITA (CUI 20692062)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39241200-5 · Foarfece (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,82 RON
Valoare atribuită
8,82 RON
Data publicării
23.05.2018 12:32
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,82 RON

din 8,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.