Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router wireless Tenda AC9, Gigabit 1200Mbps, Dual-Band [AC9]
- Număr anunț
- DA20425709
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SARASAU (CUI 28741446)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158,82 RON
- Valoare atribuită
- 158,82 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 12:23
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
158,82 RON
din 158,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro