Ofertă acceptată Cumpărare directă

OPDIVO 10MG/ML CONC PT SOL PERF FL* 10ML (nivolumabum)

Număr anunț
DA40423661
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33693000-4 · Toate celelalte produse terapeutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.797,45 RON
Valoare atribuită
24.797,45 RON
Data publicării
19.05.2026 11:01
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.797,45 RON

din 24.797,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.