Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse piese de schimb

Număr anunț
DA20441432
Autoritate contractantă
COMUNA MATCA (CUI 4412225)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.604,24 RON
Valoare atribuită
14.604,24 RON
Data publicării
24.05.2018 13:20
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.604,24 RON

din 14.604,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.