Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii aparate de aer conditionat monosplit

Număr anunț
DA20440984
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA SI CREATIE CALARASI (CUI 37208923)
Furnizor / câștigător
ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.327,72 RON
Valoare atribuită
3.327,72 RON
Data publicării
24.05.2018 13:06
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.327,72 RON

din 3.327,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.