Ofertă acceptată Cumpărare directă

STERGATOR IK TIP FAGURE 60X40 CM

Număr anunț
DA20438409
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,52 RON
Valoare atribuită
12,52 RON
Data publicării
24.05.2018 11:35
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,52 RON

din 12,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.