Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOCUMENTATIE TEHNICO-ECONOMICA PENTRU RETEA TRANSPORT AGENT TERMIC PRIMAR TRONSON F56-STR.GLORIEI

Număr anunț
DA20435963
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
Furnizor / câștigător
pfa matei manuela (CUI 34130668)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.577 RON
Valoare atribuită
12.577 RON
Data publicării
24.05.2018 10:17
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.577 RON

din 12.577 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.