Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet toner imprimante si copiatoare

Număr anunț
DA20439126
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND (CUI 29029838)
Furnizor / câștigător
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI RO27581428)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
888,23 RON
Valoare atribuită
888,23 RON
Data publicării
24.05.2018 12:01
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

888,23 RON

din 888,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.