Atribuită Cumpărare directă

Set Banca banci bancute pupitru scolara duble scaune reglabile 2 persoane 1200x500xh810 mm

Număr anunț
DA36267603
Autoritate contractantă
ORASUL BRAGADIRU (PRIMARIA ORASULUI BRAGADIRU ILFOV) (CUI 4992998)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
113.291,10 RON
Data publicării
07.08.2024 14:30
Data finalizării
08.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113.291,10 RON