Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus compatibil toner negru HP 12A, HP 435 A, HP 285 A, HP 278, CANON 728

Număr anunț
DA20435486
Autoritate contractantă
R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
Furnizor / câștigător
TEHNICA & BIROTICA SRL (CUI RO29242606)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,20 RON
Valoare atribuită
462,20 RON
Data publicării
24.05.2018 10:01
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,20 RON

din 462,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.