Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE SI PAPETARIE

Număr anunț
DA20438601
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA FAUREI (CUI 18659447)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
955,46 RON
Valoare atribuită
955,46 RON
Data publicării
24.05.2018 11:42
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

955,46 RON

din 955,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.