Atribuită Cumpărare directă

Roinet cu bilă, cu olandez, FE, alamă, 1 ¼, maner fluture

Număr anunț
DA36267815
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
554,64 RON
Data publicării
07.08.2024 14:30
Data finalizării
08.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

554,64 RON